Tenisová škola

Tenisová škola pracuje pod vedením skúseného tenisového trénera...

čítajte ďalej

Servis rakiet

Ponúkame profesionálne vypletanie a diagnostiku rakiet...

čítajte ďalej

foto

Témy stránky

Profesionálna diagnostika, tuning, vypletanie rakiet

Tlač PDF

ERSA (European Racquet Stringers Association)  je asociácia, ktorá zastrešuje servis rakiet na najväčších turnajoch sveta (Wimbledon, Roland Garros, Queens...) a spolupracuje s TOP hráčmi ATP a WTA. Ako prvý na východnom Slovensku ponúkame profesionálne služby a servis, ktorý vyžadujú hráči a hráčky svetovej špičky v oblasti vypletania a úpravy rakiet. Radi zodpovieme vaše otázky na tel. 0911 321 749, alebo na našej mailovej adrese Táto emailová adresa je chránená pred spambotmi, aby ste ju videli, povolte JavaScript

Profesionálna diagnostika a tuning. Na najmodernejšom diagnostickom stroji súčasnosti ponúkame meranie parametrov rakiet, zrovnanie rakiet na rovnaké hodnoty (váha, balance, swingweight, veľkosť rukoväte). Tuning (úprava) rakiet na mieru hráča. Zväčšovanie rukovätí, oprava poškodených priechodiek, gripov a iné špecializované úkony, ako jediný na východnom Slovensku.

Profesionálny ERSA vypletací servis. Všetky typy tenisových a squashových rakiet na elektronickom stroji BABOLAT STAR 5 s presnosťou pnutia na 0,1kg aj do 24 hodín. Poradenská činnosť v oblasti tenisových rakiet, výpletov, servisu a tuningu. 

Meranie stavu výpletu na ERT 300. Je to špecializovaný prístroj na zistenie dynamickej tenzie tenisového výpletu vyvinutý švajčiarskou firmou BEERS TECHNIC pomocou ktorého si hráč môže zmerať stav svojho výpletu a zvoliť správny čas na prepletenie svojej rakety.